Menu
Ciekawe strony:

http://montownia.eu/windy-dzwigi-platformy-towarowe
http://www.nbp.pl
http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom
Rzeźbienie ciała to sport także dla pań
Jeśli jesteś panią i z zazdrością patrzysz na swoich znajomych, którzy intensywnie ćwiczą, po prostu dołącz do nich! Kulturystyka jest sportem, które mogą wykonywać także dziewczyny. Chociaż w naszym kraju jeszcze rzadko spotyka się panie, na świecie znane są sylwetki doskonałych zawodniczek o perfekcyjnie wyrzeźbionych sylwetkach.

Panią może być nieco gorzej rozpocząć przygodę z kulturystyką. Nasza biologia i wynikające z niej funkcje determinują bowiem odkładanie się tłuszczu w ciele, a szczególnie w niektórych partiach sylwetki, jakimi są nogi, uda czy brzuch. Większe spożywanie słodyczy również może być powodem, dla którego wiele dziewczyn nie decyduje się na rozpoczęcie wytężonych ćwiczeń fizycznych. Jednak, jak to mówi znane polskie przysłowie ?Dla chcącego nic trudnego?. Zatem - do dzieła! Na początku powinniśmy odnaleźć w sobie odpowiednią motywację. Zbliżają się urlopy lub ślub znajomej, a Ty pragniesz atrakcyjnie wyglądać? W takim razie ułóż sobie zestaw ćwiczeń, które sumiennie i regularnie będziesz robić. Istotny powód da Ci determinację i pozwoli wytrwać w postanowieniu.

Co warto jeść, żeby w należyty sposób wspomóc nasz wysiłek fizyczny? Na śniadanie oferujemy chleb tostowy z serem żółtym, a do tego kawę bez cukru. Na drugie śniadanie warto zjeść banana, na przykład pomarańczę. Pomiędzy śniadaniem a obiadem warto przekąsić coś odżywczego. Najkorzystniejszy jest do tego owoc. Na obiad warto przygotować zupę. Na drugie danie oferujemy pierś z indyka z ryżem i warzywami. Kolacja może składać się z owoców. Wszystko należy popijać gorzką sokiem owocowym. Należy unikać podjadania między posiłkami, a także wyeliminować przysmaki typu chipsy, kolorowe i słodzone napoje, fast foody.

Po każdym posiłku należy ćwiczyć przez około godzinę. Regularność wykonywanych ćwiczeń jest tu bardzo istotna. Jeśli chcesz wesprzeć swój organizm w kształtowaniu pięknej figury, powinnaś sięgnąć po artykuły marki Trec. Znajdziesz je bez problemu na stronach www, wpisując w wyszukiwarkę słowa: sklep trec.
Rzeźbienie ciała to sport także dla pań
Zobacz również: Liczna grupa zawodowa Polaków w Niemczech
sitemap.xml