Menu
Ciekawe strony:

http://montownia.eu/windy-dzwigi-platformy-towarowe
http://www.nbp.pl
http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom
Preparat Inca inchi - sekret urody wprost z równikowej krainy
Na olejek Inca inchi swoje zainteresowanie skierowałam wręcz przypadkiem. Do tej pory do pielęgnacji skóry, włosów i ciała używałam olejku arganowego, ale w momencie kiedy zużyłam już cały jego zapas, miałam ochotę kupić następną fiolkę i tak w czasie szukania olejku arganowego trafiłam na intrygujący olejek z Peru, który jak się okazało powoli wypiera marokański olejek arganowy.

Pragnęłam wiedzieć o tym nowym cudzie kosmetycznym jak najwięcej i to jest rezultat: Preparat inca inchi jest wytłaczany na zimno z nasion peruwiańskiego krzewu Sacha Inchi, które posiadają bardzo ciekawy kształt gwiazdek. Jesteśmy w stanie natrafić na kosmetyk całkowicie naturalny, nierafinowany, który nie został poddany żadnej obróbce chemicznej, jak i mechanicznej, a nasiona wykorzystane do wytłaczania na zimno nie były prażone, tak, więc olej ten zachowuje naturalny kolor, bogactwo składników aktywnych oraz delikatny orzechowo-korzenny zapach.

Przechowujemy olej w dobrze zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej nie przekraczającej 25°C lub w lodówce. Trzeba unikać pomieszczeń wilgotnych i nasłonecznionych.

Właściwości pielęgnacyjne kosmetyku:
  • posiada wyjątkowo wysoką zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6
  • jest olejem lekkim, dobrze przyswajanym przez skórę
  • koi dolegliwości charakterystyczne przy cerze atopowej, wrażliwej, łuszczącej się, podrażnionej
  • ma działanie anty zmarszczkowe
  • koryguje przebarwienia i pomaga odzyskać skórze naturalny połysk
Różne cechy preparatu inca inchi są bardzo przekonujące i mimo że są one bardzo zbliżone do działania znanego mi już olejku arganowego, jestem w stanie sprawdzić go na własnej skórze.
Preparat Inca inchi - sekret urody wprost z równikowej krainy
Zobacz również: Zbudowanie zarobkowej witryny www w pigułce
sitemap.xml